زیبایی

هیرفیلر چیست؟

هیرفیلر برای کسانی که از ریزش موی شدید و الوپسی رنج می‌برند درمان شناخته شده‌ای هست.

هیرفیلر از هفت پپتید و اسید هیالورونیک تشکیل شده که برای احیای پوست مو و سر ساخته شده است. کمک کننده‌ی رشد مو یا همان هیرفیلر می‌تواند به رشد مجدد مو و کاهش ریزش مو کمک کند. این درمان هفت پپتید – هیالورونیک اسید در بسیاری از موارد روند ریزش مو را معکوس می‌کند و در عین حال پوست‌سر و فولیکول‌های مو را  احیا می‌کند تا رشد مجدد مو را تحریک کند. طبق تحقیقات بالینی که انجام شده هیرفیلر فولیکول‌های مو را تقویت کرده و منجر به موهای ضخیم‌تر و قوی‌تر می‌شود. 

 

مطالعه بیشتر : معیار های زیبایی چهره


تزریق فیلر مو چگونه انجام می‌شود؟ آیا تزریق فیلر مو درد دارد؟

فیلر مو توسط سوزن‌های بسیار ریز به زیر پوست سر تزریق شده و موجب انتقال مواد مغذی به ریشه مو می‌شود. برخی از بیماران تزریقات را در بعضی از نقاط پوست سر حساس‌تر تجربه می‌کنند. در واقع تزریق فیلر مو نیازی به بیهوشی شدن ندارد  اما در صورت تمایل می‌توان با مشورت پزشک از ژل‌های بی‌حسی و موضعی استفاده کرد. زمانی بی حسی نباید بیشتر از نیم ساعت باشد.

 

چند جلسه درمان با هیرفیلر نیاز هست؟

در تحقیقات انجام شده است در این روش به این نتیجه رسیده‌اند که ۴  جلسه درمان به فاصله‌ی هر ۲ هفته تا ۸ هفته و بعد یک جلسه درمان نگهدارنده بعد از ۳ الی ۶ ماه نیاز است.

هیرفیلر برای چه افرادی مناسب می‌باشد؟

 . مردان و زنان در هر سنی با موهای نازک‌تر و ضعیف‌تر

 . مردان و زنان با ریزش موی بیش از حد 

.مردان و زنانی که می‌خواهند بعد از کاشت مو شانس ماندگاری موهای کاشته شده را افزایش بدهند. 

 

 

 

به‌چه دلیل از فیلر مو استفاده می‌کنیم؟

مردان و زنانی که می‌خواهند بعد از کاشت مو شانس ماندگاری موهای کاشته شده را افزایش فیلر مو می‌تواند در سه فاز کلی مشکلات موهای زنان و مردان را حل کند؛ با برطرف شدن این مشکلات اعتمادبه‌نفس افراد بالاتر خواهد رفته  و زیبایی چهره آن‌ها افزایش پیدا خواهد کرد. تقویت ریشه مو و مراقبت از آن ممکن است به دلایلی همچون افزایش سن یا تغییرات هورمونی بافت و…  نازک‌تر از چیزی که هست به نظر برسند. استفاده از فیلر مو به دلیل وجود ترکیبات مغذی فراوان به بازسازی مو کمک کرده و آن‌ها را از داخل تقویت می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که موها پرتر از قبل به نظر برسند و تاثیر زیادی در جذابیت چهره شما و بالاتر رفتن اعتماد به نفس شما می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *