زیبایی

جالپرو بزنم یا پروفایلو ؟

این روزها همه تلاش می‌کنند تا با روش‌های مختلف از پیری زود رس پوست خود جلوگیری کنند . در این پروسه جلوگیری از پیری پوست راه‌های متعددی وجود دارد ولی نقش مهم هیالورونیک اسید بر کسی پوشیده نیست

هیالورونیک اسید چیست؟

 

هیالورونیک اسید ماده ای هست که به صورت طبیعی در بدن ساخته میشود مقدار زیادی از ان در پوست وجود دارد که وظیفه نگه داشتن آب در پوست رو بر عهده داشته و پوست را شفاف نگه میدارد .

پروسه ی aging   ،  نور آفتاب و  اشعه ی uv  باعث از دست رفتن این هیالورونیک اسید طبیعی میشود .

بیشتر مواد مزوتراپی از هیالورونیک اسید ساخته شده که باعث استحکام پوست میشود .

مزوژل ها یکی از درمان های جایگزین مزوتراپی ها هستند که شامل غلظت بالاتر و فرمولاسیون خاص تری از هیالورونیک اسید می باشند و  با تکنیک های متفاوتی به داخل پوست تزریق میشوند.

 مزوژل ها تولید کلاژن در پوست رو تحریک می کنند که باعث افزایش استحکام پوست میشود و باعث از بین رفتن خطوط و چین و چروک ریز در صورت شده و شفاف سازی و جوان سازی را دو چندان می کنند.

نشانه های پیری از 30 سالگی به بعد شروع به نمود میکنند مثل دیده شدن خطوط ریز در صورت کاهش استحکام و شل شدن پوست.

در واقع مزوژل ها با فرایند تولید الاستین ، کلاژن و هیالورونیک اسید پوست باعث برگشت پروسه ی پیری میشوند.

برای تزریق مزوژل ها دو برند معروف و معتبر در بازار دارویی ما وجود دارند تحت عنوان:  جالوپرو  و   پروفایلو 

 

مطالعه بیشتر : رفع چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس 

جالپرو یک مزوژل حاوی هیالورونیک اسید و امینو اسید های (گلیسین -لیزین-لوسین -پرولین ) میباشد که فرایند تحریک سلول های پوستی را بر عهده دارند،  همچنین این مزوژل فرایند تخریب رادیکال های ازاد در پوست که مخرب اصلی پوستی می باشند را نیز بر عهده دارد.

 همچنین تحقیقات نشان داده است ترکیب طلایی هیالورونیک اسید و اسید های امینه باعث تحریک تولید الاستین میشود که باعث سفت شدن پوست دور چشم و روشن شدن دور چشم میشود.

جالوپرو بین 2 تا 4 جلسه و به فاصله ی هر یک ماه یکبار برای گذاشتن حداکثر اثر ممکن توصیه می گردد.

ماندگاری اثر جالوپرو حداکثر تا 6 ماه میباشد .

یکی دیگر از مزیت های جالوپرو ترکیب ان با بوتاکس میباشد که تحت عنوان جالو توکس نامیده شده و از ترکیب میزان کمی از بوتاکس با جالوپرو ساخته می شود  و یک ترکیب فوق العاده برای از بین بردن خطوط ریز دور چشم میباشد.

پروفایلو یکی دیگر از مزوژل های به روز دنیاست که دارای بالاترین غلظت هیالورونیک اسید میباشد.

با تکنولوژی منحصر به فردی که در این محصول طراحی شده باعث لیفت زیبا و نچرال به پوست میشود. تکنولوژی منحصر به فرد پروفایلو باعث شده بیشترین غلظت هیالورونیک اسید تزریق گردیده که پوست هر فرد نیاز خود رو برداشت کرده و یک لیفت بسیار عالی بدون حجم دهی را به فرد هدیه دهد .

پروفایلو از ترکیب یک میلی گرم هیالورونیک اسید low molecular و یک میلی گرم هیالورونیک اسید  high molecular  تشکیل شده که باعث لیفت صورت میشود.

تزریق پروفایلو بین یک تا 2 جلسه کافی بوده و مدت ماندگاری این مزوژل مثل جالوپرو حداکثر تا 6 ماه می‌باشد .

 

 

تفاوت جالوپرو و پروفایلو؟

هر کدام از این مزوژل ها مزیت هایی دارند.  پروفایلو لیفت بهتری نسبت به جالوپرو دارد چون میزان هیالورونیک اسید بالاتری داشته و همچنین نیاز به تزریق در همه ی نقاط صورت نمی باشد و مراجعین درد کمتری را احساس میکنند .

جالوپرو برای افراد جوان تر که نیاز به پیشگیری دارند پیشنهاد بهتری میباشد چون هم ابرسانی قوی دارد و هم باعث شفاف شدن پوست و از بین بردن خطوط ریز میشود و همچنین برای پوست دور چشم بهترین انتخاب میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *