دسته‌بندی نشده

درمان آکنه، کک و مک، رزاسه، ضایعات عروقی و ملاسما با E-light

بسیاری از بیماری‌های شایع پوستی نظیر آکنه، رزاسه، ملاسما، کک و مک و ضایعات عروقی وجود دارند که زیبایی پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهند، این امر ممکن است موجب ناراحتی و استرس شما شود ولی نگران نباشید چون زیبایی و جوانسازی پوست در سال‌های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته و روش‌ها و دستگاه‌های پیشرفته‌ای در این حوزه پدید آمده‌اند که با کمک آن ها می‌توان مشکلات پوستی را درمان کرد تا پوست سالم، شفاف و یکدست گردد.
در کلینیک زیبایی دکتر پرستو مهدویه خدمات زیبایی و جوانسازی پوست به روش‌های مختلفی با توجه به مشکل پوست با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها ارائه می‌گردد که درمان مشکلات پوستی با استفاده از دستگاه ای لایت یکی از خدمات کلینیک می‌باشد.
اگر به دنبال تشخیص درست مشکلات پوستی و درمان مؤثر آن هستید، تیم ما می‌تواند به شما کمک کند، تا بهترین درمان و مراقبت از پوست را داشته باشید.

دستگاه ای لایت چگونه باعث درمان مشکلات پوستی می‌شود

دستگاه ای لایت قادر است نور با طول موج‌های مختلف را به سطح پوست اعمال کند که این طیف نور می‌تواند در عمق بافت پوست نفوذ کرده و مشکلات پوستی را به روشی مؤثر و در نهایت ایمنی مورد هدف قرار دهد.

سلول‌های زیر سطح پوست در واکنش به این تحریک شروع به از بین بردن بافت‌های آسیب‌دیده و سلول‌های پوستی مرده کرده و تولید سلول‌های پوستی جدید را شروع می‌کنند تا جایگرین سلول‌های آسیب دیده قدیمی گردد.

همچنین تکنولوژی فرکانس رادیویی به کار رفته در دستگاه ای لایت تولید دوباره کلاژن و الاستین که دو پروتئین اصلی در جوانسازی پوست هستند را با اعمال گرما تحریک می‌کند که این عمل باعث جوانسازی، استحکام و یکدست شدن پوست می‌گردد.

درمان کک و مک با E-Light

کک و مک لکه‌هایی به رنگ قهوه‌ای روشن و تیره هستند که به شکل گرد یا بیضی و یا حتی با حدود نامشخص بر روی پوست ایجاد می‌شوند. کک و مک معمولاً در سنین کودکی و جوانی و در مناطقی از پوست نظیر: صورت، پشت دست‌ها، ساعد، گردن و سینه که در معرض نور آفتاب قرار می‌گیرد، به وجود می‌آیند.

یکی از راه‌های درمان کک و مک استفاده از دستگاه لیزر ای لایت است که در کلینیک زیبایی دکتر پرستو مهدویه خدمات درمانی با این دستگاه در محیطی استریل برای زیباجویان محترم ارائه می‌گردد.

لیزر E-Light می‌تواند مستقیما به لایه درم نفوذ کند و رنگدانه‌ها را تجزیه کرده و به قطعات کوچکی تبدیل کند که به طور طبیعی از بدن متابولیزه می‌شوند و در نتیجه کک و مک را از بین می‌برد.

درمان رزاسه با دستگاه E-Light

روزاسه یک بیماری پوستی شایع است که عمدتاً روی بینی، گونه‌ها، پیشانی، چانه، گردن و سینه مشاهده می‌شود و علائم آن عبارتند از: قرمزی دائم پوست، لک و رگ‌های خونی قابل مشاهده (رگ‌های عنکبوتی صورت).

اگر رزاسه درمان نشود علائم آن رفته رفته شدیدتر می‌شود پس توصیه می‌شود که سریعاً برای درمان آن اقدام نمایید. یکی از راه‌های درمانی برای رزاسه، استفاده از دستگاه ای لایت است که در آن پرتوهای نوری که فقط رگ‌های خونی را مورد هدف قرار می‌دهند، استفاده می‌شوند به طوری که نواحی اطراف به هیچ عنوان تحت تأثیر این امواج قرار نمی‌گیرند.

درمان ضایعات عروقی و تلانژکتازی با دستگاه E-Light

ای لایت روشی ایمن، سریع و بسیار کارآمد برای کاهش خطوط قرمزی است که در اثر آسیب دیدن یا ورم کردن رگ‌ها ایجاد شده است. رسیدن پالس‌های انرژی نور به پوست باعث انعقاد خون در سیاهرگ‌ها می‌شود، این رگ‌ها در نهایت از بین می‌رود و توسط بدن جذب می‌شوند. سپس جریان خون به سمت سیاهرگ‌های عمقی‌تر زیر سطح پوست هدایت می‌شود و مشکل حل می‌شود.

درمان آکنه با دستگاه E-Light

آکنه یک بیماری پوستی مزمن و التهابی است که باعث ایجاد جوش‌های سر سفید، سر سیاه و کیست می‌شود، این جوش‌ها خطرناک نیستند اما باعث ایجاد اسکار بر روی پوست می‌شوند و زیبایی و لطافت پوست را تحت تأثیر قرار می‌دهند. دستگاه ای لایت روش محبوبی برای درمان آثار آکنه می‌باشد که در کلینیک زیبایی دکتر پرستو مهدویه  خدمات درمان آکنه با این دستگاه برای زیباجویان محترم ارائه می‌گردد.

درمان ملاسما با دستگاه E-Light

ملاسما یکی از مشکلات رایج پوستی است که در آن لکه‌هایی به رنگ خاکستری یا قهوه‌ای بر روی پوست نواحی مختلف به ویژه صورت ظاهر می‌شوند. عواملی که باعث ایجاد ملاسما می‌شوند عبارتند از : قرار گرفتن در معرض نور خورشید، حاملگی، افزایش سن و بیماری‌های اندروکربن.

این لک‌های پوستی از لحاظ ظاهری به ویژه در خانم‌ها مشکل ایجاد می‌کنند اما روش‌های مختلفی برای رفع آن از جمله درمان با لیزر ای لایت، میکرونیدلینگ و میکرودرم ابریژن و … وجود دارد که در کلینیک دکتر پرستو مهدویه با توجه به پوست و شدت مشکل خدمات درمان ملاسما با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها ارائه می‌گردد.

سؤالات متداول

برای درمان مشکلات پوستی با دستگاه E-light به چند جلسه درمان نیاز است؟

در کلینیک زیبایی دکتر پرستو مهدویه برای هر زیباجو با توجه به پوست و شدت مشکلات آن برنامه منحصر به فرد تعیین می‌شود، اما به طور کلی 6 تا 8 جلسه نتایج خوبی را به دست می‌دهد.

هر جلسه چقدر طول می‌کشد؟

هر جلسه درمان با ای لایت معمولا 20 دقیقه طول می‌کشد.

آیا درمان با دستگاه E-Light دوره نقاهت دارد؟

با توجه به نوع مشکلات پوستی هر گونه مراقبت و توصیه‌های لازم در روز درمان به زیباجویان ارائه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *