زیبایی

معیار های زیبایی چهره

معیارهای زیبایی در آقایان و خانم‌ها متفاوت است. همچنین متناسب با ترند روز معیار های زیبایی تغییر می‌کنند. برای مثال فرم صورت، رنگ پوست و بسیاری از پارامترهای دیگر زیبایی، در طول زمان دست‌خوش تغییر می‌شوند.

به طور معمول چهره ی تیپیک یک خانم مشخصات لطیف و زنانه دارد در حالی‌که چهره‌های مردانه معمولا زوایای تیزتری دارند.  برای مثال یک چانه‌ی چهارگوش و قوی سمبل قدرت و مردانگی است در حالی‌که یک چانه‌ی مثلثی از مشخصات مطلوب برای خانم‌هاست.

همچنین گونه‌های مایل و هلالی از مشخصات زیبایی در یک خانم و گونه‌های عرضی و برجسته از مشخصات مردانگی به حساب می‌آید.

یکی از پارامترهای مهم زیبایی، زاویه فک است. زاویه فک خوش‌فرم و واضح از مشخصات مطلوب چه برای مردان و چه برای زنان است. در خانم‌ها مطلوب زاويه صورت بین ۱۱۰ تا ۱۲۰ و در آقایان بین ۹۰ تا ۱۰۰ می‌باشد.

مطالعه بیشتر : درمان آکنه، کک و مک، رزاسه، ضایعات عروقی و ملاسما با E-lightبرای ایجاد یک چهره ی جذاب و زیبا هم در مردان و هم در زنان می‌توان از تزریقات فیلر با استفاده از برترین فیلرهای روز دنیا استفاده کرد که هم باعث کانتورینگ و ایجاد چهره‌ا‌ی زیبا می‌شود و هم نقص‌هایی که بر اثر گذشت زمان و افزایش سن در صورت اتفاق می‌افتد را برطرف می‌کند.

در حقیقت با افزایش سن از ۲۰ سالگی به بعد، به طور میانگین سالی نیم درصد عضله در صورت تحلیل می‌رود و از سی سالگی به بعد سالی ۲ درصد چربی از دست می‌دهیم که با استفاده از روش‌های حرارتی مثل “آر اف فرکشنال” ، “کربوکسی تراپی” و “مزونیدلینگ” می‌توان از این کاهش بافت و شل شدن پوست جلوگیری کرد و با استفاده از تزریقات فیلر، چربی‌های از دست رفته‌ی پوست را دوباره به حالت اول برگرداند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *